Poligrafia

Nasza firma oferuje Państwu kompletną obsługę wydawniczą.
Od projektu wykonanego przez zawodowca, poprzez sesję fotograficzną, profesjonalną przygotowalnię komputerową, aż po najwyższej jakości druk.
Projektujemy layout`y ogłoszeń prasowych, gazet i wydawnictw cyklicznych, ulotki, foldery i katalogi. Nie stronimy od opakowań, metek, naklejek czy etykiet.

Fotografujemy wszystko: prezesów i ich przedsiębiorstwa, jednorazowe kubeczki, kontakty i wyłączniki, samochody, narzędzia i komputery, obrazy i rzeźby, materiały budowlane, przyprawy, sprzęt medyczny, kosmetyki, ciastka, piły tarczowe, czekoladki, pejzaże, modele, modelki i wszystko pozostałe.

Przygotowane przez nas wydawnictwa drukujemy na czterokolorowych maszynach firmy HEIDELBERG; małe nakłady na w pełni cyfrowej maszynie Quickmaster drukującej kolorowe prace w formacie A3; natomiast nakłady większe na maszynie Speedmaster w formacie B1 (70x100cm).

Odpowiednio dobrane i estetyczne upominki reklamowe, a także Państwa dokumentacja, kreują Wasz obraz w oczach klienta, lub też motywują i identyfikują kadrę z firmą. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doboru, sprowadzenia oraz ewentualnej identyfikacji prezentów. Proponujemy Państwu zarówno gotowe produkty, jak i materiały bardzo ekskluzywne, wykonywane na osobne zamówienie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie projektowania oraz wykonywania materiałów kreujących pierwsze odczucia Waszych nowych kontrahentów. Proponujemy Państwu bieżącą, całoroczną obsługę administracji firmy. Gwarantujemy ekspresowy, najwyższej jakości, druk papierów firmowych i faksowych, wizytówek – nawet w minimalnych nakładach, ofert czy sprawozdań. Jednocześnie proponujemy Państwu obsługę akcji stałych, zapewniając najwyższej jakości terminarze, oraz autorskie lub gotowe kalendarze czy też gustowne opakowania.

Proponujemy Państwu planowanie i organizację kampanii reklamowych prowadzonych w oparciu o prasę oraz pocztę.
Zapewniamy profesjonalne opracowanie mediaplanu, oraz obsługę w zakresie kupowania powierzchni reklamowych. Jednocześnie, umowy agencyjne podpisane przez nas z wieloma wydawnictwami prasowymi pozwalają nam na elastyczną współpracę, a także na uzyskiwanie dla naszych klientów znaczących upustów. W naszym studio graficznym zaprojektujemy i przygotujemy dla Państwa gotowe do druku w gazecie ogłoszenie, a po Waszej akceptacji dostarczymy do wydawnictwa i ustalimy wszelkie szczegóły techniczne.

Oferta direct mail realizowana jest przez nas w oparciu o dane Głównego Urzędu Statystycznego. Kierujemy ją do tych firm, które z uwagi na wysoką specjalizację swojej oferty nie realizują kampanii skierowanych do odbiorcy masowego. We współpracy z Państwem opracujemy plan takiej akcji i materiały mailingowe. Na Państwa życzenie przedstawimy listę adresową odbiorców oferty. Adresowanie, sortowanie, kopertowanie, klejenie itd … to już nie Państwa problem.
W razie jakichkolwiek problemow prosimy o kontakt z nami poprzez formularz znajdujacy sie w dziale kontakt lub email: Kalendarze Euroart

Możliwość komentowania jest wyłączona.